Marcin Zaremba Chief Product Officerem w Synerise

Marcin Zaremba Chief Product Officerem w Synerise

Spółka technologiczna Synerise wzmacnia kompetencje w obszarach tworzenia i rozwijania produktu oraz UX/UI. Do zespołu dołączył Marcin Zaremba, dotychczas odpowiedzialny m.in. za zarządzanie rozwojem aplikacji iTaxi oraz PizzaPortal.pl. Jako Chief Product Officer będzie dbać o zapewnienie jak najlepszego doświadczenia w pracy z platformą dla biznesu Synerise AI Growth Cloud.

synerise_marcin_zaremba_color.png
Marcin Zaremba specjalizuje się w zarządzaniu produktami cyfrowymi. Zanim dołączył do Synerise, był Chief Product Officerem w iTaxi, a wcześniej zajmował stanowisko Head of Product w PizzaPortal.pl. Nowy Chief Product Officer Synerise posiada certyfikat Google Product Strategy Expert, jest także autorem książki “Mobile dla Menedżerów", współzałożycielem elektronicznego magazynu dla inwestorów i przedsiębiorców technologicznych Proseed, współorganizatorem Auli Polskiej oraz współtwórcą i wykładowcą na App Academy. Jego pasją jest zegarmistrzostwo.
W Synerise Marcin Zaremba będzie odpowiedzialny za harmonijny rozwój produktu na przecięciu biznesu, technologii i UX zgodnie z wizją organizacji.

Gdy Jarek pokazał mi możliwości, jakie już teraz oferuje Synerise oraz jakie są plany całej organizacji, wiedziałem, że to miejsce dla mnie. Jestem podekscytowany, że mogę dołączyć do topowego zespołu i uczestniczyć w globalnej rewolucji, w której pierwsze skrzypce już teraz zaczyna grać ta firma.

powiedział Marcin Zaremba, Chief Product Officer w Synerise

W Synerise mamy holistyczne podejście do biznesu i dobrze wiemy, że sukces zależy od wielu elementów, tak jak w zegarku. Potrzeba tylko kogoś, kto będzie umiał je ze sobą połączyć. Nasza platforma AI dla biznesu jest odzwierciedleniem naszego charakteru jako firmy i jednostek oraz olbrzymiej inwestycji w wartość intelektualną. Trzeba ten potencjał ukierunkować i ułożyć, aby dać użytkownikom jak największą wartość. Wierzę, że Marcin wniesie do Synerise dużo dobrego. Nie tylko ma olbrzymie doświadczenie, ale także potrafi zrozumieć i łączyć ze sobą oba światy: biznesu i IT. Z dopasowywaniem do siebie elementów jako pasjonat zegarków także nie ma problemu, więc liczę na owocną współpracę.

powiedział Jarosław Królewski, CEO Synerise

Synerise to spółka technologiczna wykorzystująca dane i sztuczną inteligencję, aby pomóc markom lepiej reagować na potrzeby swoich klientów. Narzędzia, które oferuje, obejmują m.in. automatyzację, business intelligence i personalizację komunikacji, a także zarządzanie polityką cenową w czasie rzeczywistym, niezależnie od skali prowadzonej działalności.
Synerise intensywnie inwestuje we własność intelektualną, rozwój zespołu AI oraz najnowsze technologie. Niedawno firma została wybrana przez EY do udziału w programie Accelerating Entrepreneurs 2018 dla 30 światowych firm technologicznych o największym potencjale wzrostu oraz otrzymała od Microsoft tytuł Partnera Roku na Polskę.
Spółka została założona w 2013 roku w Krakowie przez Jarosława Królewskiego, Miłosza Balusia i Krzysztofa Kochmańskiego. Od tego czasu osiągnęła wycenę 75 mln dolarów i obecnie zatrudnia 110 osób w biurach w Krakowie i Warszawie. W latach 2018/2019 zainwestuje 25 mln dolarów w badania i rozwój produktów opartych na sztucznej inteligencji.
Załączniki

Pobierz wszystkie

2018-09-04_PL_PR_Marcin_Zaremba.pdf

pdf | 204 KB

Pobierz
2018-09-04_PL_PR_Marcin_Zaremba.docx

docx | 38,1 KB

Pobierz
synerise_marcin_zaremba_color.png

grafika | 21 MB

Pobierz
synerise_marcin_zaremba_bw.png

grafika | 11,3 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Marcin Zaremba Named Chief Product Officer at Synerise

Technology firm Synerise has strengthened its position in product development and UX/UI design with the addition of Marcin Zaremba. Prior to joining Synerise, he led the development and management of the iTaxi and PizzaPortal.pl applications. As Chief Product Officer at Synerise, he will ensure an optimal user experience for the Synerise AI Growth Cloud business platform.
Magdalena Jończak: z Deloitte do Synerise

Magdalena Jończak objęła stanowisko Executive Vice President & Chief Value Officera w spółce technologicznej Synerise, dostarczającej rozwiązania biznesowe oparte na sztucznej inteligencji. Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie doradztwa strategicznego i budowania rozwiązań wspierających rentowny rozwój biznesu wykorzysta do wdrożenia długoterminowej strategii wzrostu i pozycjonowania spółki na arenie międzynarodowej.
Wiceprezes Oracle dołącza do Synerise

Janusz Naklicki, dotychczas Vice President Technology Sales w Oracle, dołączył do Synerise, technologicznej spółki tworzącej innowacyjne rozwiązania oparte o sztuczną inteligencję. Jako Chief Strategy Officer będzie odpowiedzialny za przyspieszenie globalnej ekspansji Synerise.
Magdalena Jonczak: from Deloitte to Synerise

Magdalena Jonczak has taken the position of Executive Vice President & Chief Value Officer with the technological company Synerise, providing business solutions based on Artificial Intelligence. Her extensive experience in the field of strategic consulting and building solutions supporting profitable business development will be used to implement the company's long-term growth strategy and positioning on the international arena.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.