Synerise z nagrodami na Microsoft Inspire i perspektywą dalszego wzrostu

Synerise z nagrodami na Microsoft Inspire i perspektywą dalszego wzrostu

Statuetka Partnera Roku Microsoft na Polskę oraz wyróżnienie w globalnej kategorii retail dotarły do warszawskiego biura Synerise. Podczas Microsoft Inspire, największej konferencji dla Partnerów firmy z Redmond, odebrali je przedstawiciele spółki. Wzięli także udział w szeregu spotkań, m.in. z CEO Microsoft Satyą Nadellą oraz warsztatach strategicznych z Partnerami Microsoft z całego świata. Sukces na Inspire otwiera przed spółką nowe szanse rozwoju na rynkach międzynarodowych.

Konferencja Microsoft Inspire to największe tego typu wydarzenie na świecie. Rokrocznie odwiedzane jest przez prawie 20 tysięcy uczestników, Partnerów firmy Microsoft oraz ich zespoły sprzedażowe. W tym roku konferencja odbyła się w Las Vegas. Na scenie głównej wystąpiły największe autorytety, m.in. Satya Nadella, CEO Microsoft Corporation, a także innowatorzy, którzy zgodnie z myślą przewodnią wydarzenia, mieli zainspirować słuchaczy.
Inspiracją dla dalszego rozwoju każdego Partnera Microsoft byli także zwycięzcy konkursu na Partnera Roku, w tym Synerise, laureat nagrody Partnera Roku 2018 w Polsce oraz finalista w kategorii rozwiązań dla handlu detalicznego (retail) globalnie. W imieniu spółki nagrody odebrał Eugeniusz Licznarowski, Chief Business Development Officer.
Statuetka Partnera Roku Microsoft 2018 na Polskę

Statuetka Partnera Roku Microsoft 2018 na Polskę

Te nagrody są niezwykle ważne z perspektywy wzrostu Synerise. Dziękuję wszystkim, bez których jej zdobycie byłoby niemożliwe, a przede wszystkim całemu zespołowi, który udowodnił, że w bardzo krótkim czasie możliwe jest zbudowanie dojrzałej firmy dostarczającej najwyższej klasy technologie do największych graczy na rynku. Wsparcie Microsoftu jest na tej drodze nieocenione. Nasze partnerstwo na wielu płaszczyznach jest niezmiernie istotne z punktu widzenia skalowania się i szybkiego zdobywania rynku. Sukces na Inspire to duża rzecz, ale nie ostatnia i wkrótce zamierzamy przekazać jeszcze więcej dobrych wiadomości

powiedział Eugeniusz Licznarowski, odbierając nagrody.

Jesteśmy zaszczyceni, że możemy uznać Synerise jako Partnera Roku Microsoft w Polsce. Firma Synerise wyróżniła się dając przykład niezwykłej wiedzy i innowacji, które widzimy w społeczności partnerów Microsoft, aby dostarczać rozwiązania transformujące branżę

powiedziała Gavriella Schuster, wiceprezes korporacyjny, One Commercial Partner, Microsoft Corp.

Jury konkursu wybrało zwycięzców spośród 2600 zgłoszonych aplikacji ze 115 krajów. Synerise nagrodzono za innowacyjność rozwiązań oraz sukcesy wdrożeń w firmach o zróżnicowanej wielkości. Praca zespołu Synerise jest doceniana także przez międzynarodowych Partnerów Microsoft. Jarosław Królewski, CEO Synerise, a także Eugeniusz Licznarowski, spotkali się w Las Vegas z przedstawicielami wielu z nich, aby porozmawiać o możliwościach współpracy i dalszego globalnego rozwoju Synerise.

Paradoksalnie, w czasach, w których żyjemy, największym wyzwaniem dla biznesu jest jego homogeniczność: powstają podobne profilowo firmy, zatrudniające podobnych pod względem umiejętności ludzi, by w ostateczności tworzyć podobne rozwiązania. To usypiające zjawisko, z jednej strony firmy mają poczucie rozwoju, z drugiej odtwarzają rzeczywistość.

Ważne, aby rynek zwracał się w kierunku produktów z twardym IP oraz firm, które marżowanie innowacji mają zapisane w DNA. Celem jest ofensywne wyjście poza schemat i tworzenie ambitnych ekosystemów. Właśnie tak pracujemy w Synerise i jest to szeroko doceniane na światowym poziomie, zarówno w aspekcie komercyjnym jak i badawczym. Skalujemy biznes ekstremalnie szybko, a dzięki ekspozycji na światowym wydarzeniu Microsoftu wśród liderów, wierzymy, że będziemy to robić jeszcze bardziej efektywnie i efektownie

powiedział Jarosław Królewski, CEO, Synerise.

Case study współpracy Synerise z firmą Microsoft jest już dostępne na oficjalnej stronie Microsoft.
Załączniki

Pobierz wszystkie

2018-08-20_PL_PR_Synerise_MS_Inspire.pdf

pdf | 634 KB

Pobierz
2018-08-20_PL_PR_Synerise_MS_Inspire.docx

docx | 36,8 KB

Pobierz
ms_inspire_eugeniusz_licznarowski.jpeg

grafika | 122 KB

Pobierz
ms_inspire_nagroda_synerise.jpg

grafika | 6,13 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Synerise Wins Awards at Microsoft Inspire, Headed Towards Further Growth

The statuette for Microsoft Partner of the Year for Poland and recognition in the global retail category have reached the Warsaw office of Synerise. They were first collected by company representatives during Microsoft Inspire, the largest conference for partners of the company from Redmond. They also took part in a number of meetings, including with Microsoft CEO Satya Nadella and strategic workshops with Microsoft Partners from around the world. Success at Inspire opens up new opportunities for further growth for Synerise on international markets.
Synerise i Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu wykształcą doktorów ds. sztucznej inteligencji

Firma technologiczna Synerise i Wydział Informatyki i Gospodarki Elektronicznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu ogłosiły nabór na studia doktoranckie Data Science in Business and Administration. To jedyny taki kierunek w kraju, a jego absolwenci dołączą do elity polskich praktyków rozwiązań opartych na sztucznej inteligencji.
Synerise zainwestuje w program nauczania sztucznej inteligencji dla 1500 przedszkoli, szkół podstawowych i liceów

Polska spółka technologiczna Synerise nie zwalnia tempa. Po sukcesach na arenie międzynarodowej, jakimi były między innymi wybór przez EY do najbardziej innowacyjnych 30 spółek technologicznych na świecie oraz zwycięstwo w globalnych konkursach Microsoft i New Europe 100
Synerise wspiera rozwój elektromobilności w Polsce

Spółka Synerise S.A. przystąpiła do programu Elektro ScaleUp, który połączy startupy z dojrzałymi firmami w celu wypracowania nowych rozwiązań dla branży elektromobilności. W Centrum Prasowym Foksal odbyła się inauguracja projektu.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.