Synerise i Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu wykształcą doktorów ds. sztucznej inteligencji
Synerise i Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu wykształcą doktorów ds. sztucznej inteligencji

Synerise i Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu wykształcą doktorów ds. sztucznej inteligencji

Firma technologiczna Synerise i Wydział Informatyki i Gospodarki Elektronicznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu ogłosiły nabór na studia doktoranckie Data Science in Business and Administration. To jedyny taki kierunek w kraju, a jego absolwenci dołączą do elity polskich praktyków rozwiązań opartych na sztucznej inteligencji.

Studia prowadzone przez Synerise i WIiGE UEP organizowane są w ramach programu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego "Doktorat wdrożeniowy". Ma on na celu tworzenie warunków dla kształcenia doktorantów we współpracy z biznesem. Pierwszy semestr rozpocznie się w październiku 2018 r. Na kandydatów czeka 10 wolnych miejsc.
loga.png
Udział w projekcie stwarza możliwość jednoczesnej współpracy z wiodącą w regionie firmą tworzącą rozwiązania oparte o AI oraz wiodącym zespołem naukowym w tejże dziedzinie. Do programu mogą zgłaszać się magistrzy, którzy potrafią korzystać z narzędzi wykorzystywanych w data science, uczeniu maszynowym i algorytmach sztucznej inteligencji, takich jak m.in. języki programowania Python czy R.
Zajęcia będą prowadzone przez zespół naukowców WIiGE UEP, prowadzących m.in. międzynarodowe projekty dla globalnych korporacji. Każdy doktorant otrzyma dwóch opiekunów naukowych: jednego ze strony wydziału i drugiego w firmie Synerise.
Na czas studiów doktoranci będą zatrudnieni w Synerise, gdzie poza wynagrodzeniem uzależnionym od stanowiska i tematyki projektu doktoranckiego otrzymają stypendium doktoranckie z MNiSW w wysokości 2450 złotych miesięcznie (zwolnione z podatku PIT). Tematyka doktoratu musi być związana ze strategią Synerise, zaś sam doktorat, poza wartością naukową, powinien również prowadzić do opracowania technologii, która będzie wdrożona przez Synerise.
Osoby zainteresowane uczestnictwem w programie mogą przesyłać swoje CV na adres doktorat@synerise.com o tytule "Doktorat Synerise i UEP, aplikacja".
Załączniki

Pobierz wszystkie

poznan_university_of_economics.png

grafika | 1,38 MB

Pobierz
square_graphics.png

grafika | 486 KB

Pobierz
synerise_uep_logo.png

grafika | 25,6 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Synerise and the Poznan University of Economics working together to offer PhD in Artificial Intelligence

temu

Tech company Synerise and the Faculty of Informatics and Electronic Economy at the Poznan University of Economics (WIiGE UEP) have announced the establishment of PhD studies in Data Science in Business and Administration. This is the first such program in Poland and graduates will join the elite of professionals working on solutions based on Artificial Intelligence.
Synerise z nagrodami na Microsoft Inspire i perspektywą dalszego wzrostu

temu

Statuetka Partnera Roku Microsoft na Polskę oraz wyróżnienie w globalnej kategorii retail dotarły do warszawskiego biura Synerise. Podczas Microsoft Inspire, największej konferencji dla Partnerów firmy z Redmond, odebrali je przedstawiciele spółki. Wzięli także udział w szeregu spotkań, m.in. z CEO Microsoft Satyą Nadellą oraz warsztatach strategicznych z Partnerami Microsoft z całego świata. Sukces na Inspire otwiera przed spółką nowe szanse rozwoju na rynkach międzynarodowych.
Marcin Zaremba Chief Product Officerem w Synerise

temu

Spółka technologiczna Synerise wzmacnia kompetencje w obszarach tworzenia i rozwijania produktu oraz UX/UI. Do zespołu dołączył Marcin Zaremba, dotychczas odpowiedzialny m.in. za zarządzanie rozwojem aplikacji iTaxi oraz PizzaPortal.pl. Jako Chief Product Officer będzie dbać o zapewnienie jak najlepszego doświadczenia w pracy z platformą dla biznesu Synerise AI Growth Cloud.
Magdalena Jończak: z Deloitte do Synerise

temu

Magdalena Jończak objęła stanowisko Executive Vice President & Chief Value Officera w spółce technologicznej Synerise, dostarczającej rozwiązania biznesowe oparte na sztucznej inteligencji. Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie doradztwa strategicznego i budowania rozwiązań wspierających rentowny rozwój biznesu wykorzysta do wdrożenia długoterminowej strategii wzrostu i pozycjonowania spółki na arenie międzynarodowej.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.