Magdalena Jończak: z Deloitte do Synerise

Magdalena Jończak: z Deloitte do Synerise

Magdalena Jończak objęła stanowisko Executive Vice President & Chief Value Officera w spółce technologicznej Synerise, dostarczającej rozwiązania biznesowe oparte na sztucznej inteligencji. Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie doradztwa strategicznego i budowania rozwiązań wspierających rentowny rozwój biznesu wykorzysta do wdrożenia długoterminowej strategii wzrostu i pozycjonowania spółki na arenie międzynarodowej.

Magdalena Jończak w Synerise będzie odpowiadać nie tylko za nakreślenie kluczowych kierunków rozwoju firmy w ujęciu globalnym, ale również za nadzorowanie procesu ich wdrażania. Będzie także wyceniać wartość rozwiązań budowanych na platformie Synerise i tworzyć ich modele rynkowe oraz wprowadzać innowacje w obszarze oferty produktowej.
Menedżerka posiada ponad 20-letnie doświadczenie w konsultingu biznesowym dla globalnych liderów swoich branż i może pochwalić się wieloma sukcesami w zakresie opracowywania i wdrażania strategii rynkowych i komercyjnych, zarządzania wartością firmy, optymalizacji oferty produktowej i cenowej oraz transformacji cyfrowej. W swojej karierze była odpowiedzialna także za wprowadzanie do firm narzędzi Business Intelligence, CRM oraz revenue & pricing management, co jeszcze bardziej wzmacnia jej kompetencje w kontekście rozwoju platformy Synerise.
Zanim dołączyła do Synerise, Magdalena Jończak była m.in. Partnerem i Członkiem Zarządu w Deloitte, gdzie pełniła funkcję szefowej działu doradztwa strategicznego dla klientów z branży dóbr konsumenckich i przemysłowych. Została uhonorowana m.in. nagrodami Deloitte „Passion for Risk & Quality Management” oraz "Excellence in Innovations". Doświadczenie zdobywała także w PWC, T-Systems i Unileverze.
Ukończyła zarządzanie strategiczne na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, psychologię ze specjalnością w psychologii zachowań konsumenckich na SWPS oraz studia podyplomowe Restrukturyzacja Przedsiębiorstw na Harvard Business School. Posiada także szereg prestiżowych certyfikatów, w tym eksperta ds. zarządzania cenami CPP (Certified Pricing Professional).

Od kilku lat miałam okazję obserwować i kibicować rozwojowi Synerise. Już wtedy pojawiło się wiele pomysłów i wizji na rozwój platformy, które teraz funkcjonują w samym sercu oferowanych przez Synerise rozwiązań lub będą wkrótce wdrożone. Już obecnie Synerise nie ma sobie równych w dziedzinie kompleksowych rozwiązań dla biznesu opartych o AI. To zaszczyt móc dołączyć do zespołu Synerise i mieć bezpośredni wpływ na kolejne unikalne innowacje, które według mnie wkrótce zrewolucjonizują globalny rynek.

Magdalena Jończak, Executive Vice President & Chief Value Officer at Synerise.

Wzmacniamy kompetencje biznesowe Synerise w każdym obszarze i na każdym poziomie, zatrudniając liderów i pasjonatów w swoich dziedzinach. Magda to światowej klasy strateg i dzięki jej szerokiemu spojrzeniu i wiedzy będziemy w stanie pozycjonować nasze rozwiązania bardziej świadomie i w zgodzie z najlepszymi standardami, co przyniesie korzyści zarówno firmie, jak i naszym klientom. Bardzo się cieszę mogąc powitać w zespole Synerise kolejnego top-menedżera. Dołączają do nas najlepsi z firm, takich jak Microsoft, Deloitte, Orange, Samsung, Oracle i to nie jest przypadek. Celujemy bardzo wysoko.

Jarosław Królewski, CEO, Synerise.

Synerise to platforma wykorzystująca dane i sztuczną inteligencję, aby pomóc markom lepiej reagować na potrzeby swoich klientów. Narzędzia, które oferuje, obejmują m.in. automatyzację, business intelligence i personalizację komunikacji, a także zarządzanie polityką cenową w czasie rzeczywistym, niezależnie od skali prowadzonej działalności.
Synerise intensywnie inwestuje we własność intelektualną, rozwój zespołu AI oraz najnowsze technologie. Niedawno firma została wybrana przez EY do udziału w programie Accelerating Entrepreneurs 2018 dla 30 światowych firm technologicznych o największym potencjale wzrostu oraz otrzymała od Microsoft tytuł Partnera Roku na Polskę.
Załączniki

Pobierz wszystkie

PL 2018-06-13_Magdalena Jończak - z Deloitte do Synerise.pdf

pdf | 659 KB

Pobierz
PL 2018-06-13_Magdalena Jończak - z Deloitte do Synerise.docx

docx | 35,6 KB

Pobierz
magdalena_jonczak_synerise.jpg

grafika | 2,76 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Magdalena Jonczak: from Deloitte to Synerise

temu

Magdalena Jonczak has taken the position of Executive Vice President & Chief Value Officer with the technological company Synerise, providing business solutions based on Artificial Intelligence. Her extensive experience in the field of strategic consulting and building solutions supporting profitable business development will be used to implement the company's long-term growth strategy and positioning on the international arena.
Wiceprezes Oracle dołącza do Synerise

temu

Janusz Naklicki, dotychczas Vice President Technology Sales w Oracle, dołączył do Synerise, technologicznej spółki tworzącej innowacyjne rozwiązania oparte o sztuczną inteligencję. Jako Chief Strategy Officer będzie odpowiedzialny za przyspieszenie globalnej ekspansji Synerise.
Marcin Zaremba Chief Product Officerem w Synerise

temu

Spółka technologiczna Synerise wzmacnia kompetencje w obszarach tworzenia i rozwijania produktu oraz UX/UI. Do zespołu dołączył Marcin Zaremba, dotychczas odpowiedzialny m.in. za zarządzanie rozwojem aplikacji iTaxi oraz PizzaPortal.pl. Jako Chief Product Officer będzie dbać o zapewnienie jak najlepszego doświadczenia w pracy z platformą dla biznesu Synerise AI Growth Cloud.
Marcin Zaremba Named Chief Product Officer at Synerise

temu

Technology firm Synerise has strengthened its position in product development and UX/UI design with the addition of Marcin Zaremba. Prior to joining Synerise, he led the development and management of the iTaxi and PizzaPortal.pl applications. As Chief Product Officer at Synerise, he will ensure an optimal user experience for the Synerise AI Growth Cloud business platform.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.