Synerise Partnerem Roku Microsoft w Polsce
Kopiuj tekst

Synerise Partnerem Roku Microsoft w Polsce

Firma Synerise zwyciężyła w konkursie Microsoft na Partnera Roku w Polsce. Spółka znalazła się także w międzynarodowym gronie finalistów w kategorii rozwiązań dla branży retail. Nagrody wręczone zostaną w lipcu podczas konferencji Microsoft Inspire w Las Vegas.

Jury konkursu wybrało zwycięzców spośród 2600 zgłoszonych aplikacji ze 115 krajów. Synerise nagrodzono za innowacyjność rozwiązań opartych o technologie Microsoft oraz sukcesy wdrożeń w firmach o zróżnicowanej wielkości.

Tytuł Partnera Roku Microsoft oraz nagroda w szerokiej kategorii Retail to duże wyróżnienie dla Synerise i niezaprzeczalny dowód na to, jak szybko się rozwijamy. Nasza platforma AI Growth Cloud oparta jest na wiedzy i autorskich rozwiązaniach, a systemy bazodanowe są jednymi z najbardziej unikalnych na świecie, co potwierdzają wyniki międzynarodowych testów. Sam ekosystem Synerise umożliwia firmom zarządzanie w jednym miejscu działaniami marketingowymi, sprzedażowymi i pricingowymi na ogromną skalę i w czasie rzeczywistym, wykorzystując sztuczną inteligencję i uczenie maszynowe w praktyce.

Obecnie w naszej platformie mamy już ponad 100 klientów korporacyjnych. Wierzymy w konsolidację rynku, dlatego jeszcze w 2018 roku wydamy na badania i rozwój niemal 25 milionów złotych. W Synerise przetwarzamy niemal 5 miliardów zachowań zakupowych, sprawiając, że nasze modele są ekstremalnie skuteczne. Bardzo dziękujemy za zaufanie, jakim darzy nas Microsoft podczas całej współpracy, dzięki której jesteśmy silniejsi i bardziej doświadczeni.

Jaroslaw Krolewski, CEO, Synerise

Jesteśmy zaszczyceni, że możemy uznać Synerise za Partnera Roku Microsoft w Polsce. Firma to przykład niezwykłej wiedzy i innowacyjności, które cechują społeczność partnerów Microsoft, dostarczających rozwiązania transformujące branżę.

Gavriella Schuster, Corporate Vice President, One Commercial Partner, Microsoft Corp.

Nagroda dla Partnerów Roku w ramach programu Microsoft Partner 2018 przyznawana jest partnerom na poziomie krajowym, którzy powiększyli udział w rynku i / lub przychody, jednocześnie zwiększając zadowolenie swoich klientów z rozwiązań Microsoft Cloud.
Nagroda Retail Partner of the Year jest przyznawana partnerom Microsoft, którzy przodują w dostarczaniu innowacyjnych i unikalnych usług lub rozwiązań opartych na technologiach Microsoft klientom detalicznym, wykazując wiodącą pozycję w swojej branży.
Przeczytaj historię Synerise na stronie Microsoft.
Powiązane artykuły
Marcin Zaremba Chief Product Officerem w Synerise

temu

Spółka technologiczna Synerise wzmacnia kompetencje w obszarach tworzenia i rozwijania produktu oraz UX/UI. Do zespołu dołączył Marcin Zaremba, dotychczas odpowiedzialny m.in. za zarządzanie rozwojem aplikacji iTaxi oraz PizzaPortal.pl. Jako Chief Product Officer będzie dbać o zapewnienie jak najlepszego doświadczenia w pracy z platformą dla biznesu Synerise AI Growth Cloud.
Synerise z nagrodami na Microsoft Inspire i perspektywą dalszego wzrostu

temu

Statuetka Partnera Roku Microsoft na Polskę oraz wyróżnienie w globalnej kategorii retail dotarły do warszawskiego biura Synerise. Podczas Microsoft Inspire, największej konferencji dla Partnerów firmy z Redmond, odebrali je przedstawiciele spółki. Wzięli także udział w szeregu spotkań, m.in. z CEO Microsoft Satyą Nadellą oraz warsztatach strategicznych z Partnerami Microsoft z całego świata. Sukces na Inspire otwiera przed spółką nowe szanse rozwoju na rynkach międzynarodowych.
Synerise i Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu wykształcą doktorów ds. sztucznej inteligencji

temu

Firma technologiczna Synerise i Wydział Informatyki i Gospodarki Elektronicznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu ogłosiły nabór na studia doktoranckie Data Science in Business and Administration. To jedyny taki kierunek w kraju, a jego absolwenci dołączą do elity polskich praktyków rozwiązań opartych na sztucznej inteligencji.
Magdalena Jończak: z Deloitte do Synerise

temu

Magdalena Jończak objęła stanowisko Executive Vice President & Chief Value Officera w spółce technologicznej Synerise, dostarczającej rozwiązania biznesowe oparte na sztucznej inteligencji. Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie doradztwa strategicznego i budowania rozwiązań wspierających rentowny rozwój biznesu wykorzysta do wdrożenia długoterminowej strategii wzrostu i pozycjonowania spółki na arenie międzynarodowej.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.