Arkadiusz Seredyn, dyrektor ds. cyfrowej transformacji Orange, dołącza do Synerise

Arkadiusz Seredyn, dyrektor ds. cyfrowej transformacji Orange, dołącza do Synerise

Arkadiusz Seredyn objął stanowisko Executive Vice President & Chief Commercial Officer w Synerise S.A., spółce dostarczającej innowacyjne rozwiązania biznesowe oparte na sztucznej inteligencji. Będzie odpowiedzialny za kształtowanie komercyjnych kierunków rozwoju firmy.

Arkadiusz Seredyn będzie odpowiadać za wzrost globalnych udziałów Synerise poprzez kreowanie i nadzorowanie komercyjnej strategii firmy, w tym m.in. zapewnienie jak najlepszego, całościowego doświadczenia klientów oraz partnerów biznesowych w relacji z Synerise. Długoterminowe cele spółki chce osiągnąć m.in. przez:
  • wdrażanie innowacyjnych rozwiązań u klientów, które wspomogą ich cyfrową transformację, 
  • tworzenie nowoczesnych modeli partnerskich,
  • stosowanie najlepszych praktyk w obszarze rozwoju produktu, sprzedaży, marketingu,
  • efektywne i efektowne wdrożenia produktów Synerise.
Arkadiusz Seredyn przez ostatnie trzy lata był odpowiedzialny za komercyjną digitalizację Orange, gdzie poza strategicznymi projektami transformacyjnymi odpowiadał za obszary, takie jak e-commerce, analitykę i zarządzanie kampaniami oraz omnichannel. Wdrożył i zarządzał nowym obszarem Innowacje Digital, a także był mentorem w programie Orange FAB.
Wcześniej, jako Dyrektor Wykonawczy SAS, Arkadiusz Seredyn był odpowiedzialny za innowacje, strategiczne projekty i partnerstwa m.in. z MC Kinsey czy Accenture. Jednocześnie zarządzał sprzedażą oraz consultingiem największego w regionie EMEA obszaru Communication, Media & Energy, wdrażając rozwiązania z zakresu Enterprise Marketing Management oraz Multichannel Campaign Management, w tym dedykowane rozwiązania branżowe oraz analityczne dla wiodących marek na świecie.

Jesteśmy bardzo podekscytowani dołączeniem Arkadiusza i doświadczeniem, które wniesie do Synerise. Jego wiedza na temat cyfrowego krajobrazu pomoże nam przenieść się na kolejny etap międzynarodowej ekspansji i pozwoli akcelerować nasz rozwój. Arkadiusz stanowi wartościowe uzupełnienie naszego zespołu liderów, a jego transfer to kolejny ważny punkt na drodze do zbudowania jednej z największych marek na rynku AI.

powiedział Jarosław Królewski, CEO Synerise

Jeszcze w tym półroczu uruchomimy ponad 20 nowych subproduktów, które ugruntują naszą pozycje na rynku. Zamierzamy skalować Synerise przez intelekt, dlatego tak ważne dla nas są rozwiązania, które wprowadzają unikalną wartość dodaną. Jesteśmy i pozostaniemy spółką technologiczną z silnym IP i strategią długoterminową.

dodał Jarosław Królewski, CEO Synerise

Synerise już teraz zajmuje doskonałą pozycję na rynku, a dotychczasowy wzrost nie jest zaskakujący, biorąc pod uwagę wyjątkową jakość produktu. Jest to doskonały moment, aby dołączyć i zastosować swoje doświadczenie w transformacji cyfrowej i uwolnić potencjał w nowym obszarze.

powiedział Arkadiusz Seredyn, Executive Vice President & Chief Commercial Officer Synerise

Synerise to platforma wykorzystująca dane i sztuczną inteligencję, aby pomóc markom lepiej reagować na potrzeby swoich klientów. Narzędzia, które oferuje, obejmują m.in. automatyzację, business intelligence i personalizację komunikacji, a także zarządzanie polityką cenową w czasie rzeczywistym, niezależnie od skali prowadzonej działalności.
Synerise intensywnie inwestuje we własność intelektualną, rozwój zespołu AI oraz najnowsze technologie. Niedawno firma została wybrana przez EY do udziału w programie Accelerating Entrepreneurs 2018 dla 30 światowych firm technologicznych o największym potencjale wzrostu.

Więcej informacji o Synerise

Synerise AI Growth Cloud zapewnia unikalne możliwości i korzyści dla firm. Wykorzystując dane pochodzące z wielu źródeł, Synerise tworzy segmentację klientów w czasie rzeczywistym. Umożliwia to firmom błyskawiczne tworzenie dedykowanych komunikatów marketingowych dla nowych i powracających klientów.

Nasze autorskie algorytmy uczenia maszynowego umożliwiają dostarczanie dynamicznej treści, która jest dostosowana do poszczególnych osób na podstawie ich interakcji z marką w wielu kanałach komunikacji. Nawet najmniejsze fragmenty danych pomagają uzyskać pełniejszy obraz potrzeb klienta i pozwalają na bardziej precyzyjne kierowanie przekazu.

Dane zbierane przez Synerise są szybko przetwarzane, aby rekomendować wysoce skuteczne sposoby docierania do klientów i zwiększania poziomu konwersji. Dajemy firmom:

- rekomendacje dotyczące produktu oparte na preferencjach zakupowych klientów,
- systemy Business Intelligence, które podpowiadają nowe strategie produktowe,
- spersonalizowane powiadomienia push, e-mail i SMS,
- segmentację, która jest na bieżąco aktualizowana o dane klientów, pochodzące ze źródeł online i offline (omnichannel). 

Załączniki

Pobierz wszystkie

arkadiusz_seredyn.png

grafika | 7,03 MB

Pobierz
2018-05-08_Arkadiusz_Seredyn_z_Orange_do_Synerise.docx

docx | 36,9 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Marcin Zaremba Chief Product Officerem w Synerise

temu

Spółka technologiczna Synerise wzmacnia kompetencje w obszarach tworzenia i rozwijania produktu oraz UX/UI. Do zespołu dołączył Marcin Zaremba, dotychczas odpowiedzialny m.in. za zarządzanie rozwojem aplikacji iTaxi oraz PizzaPortal.pl. Jako Chief Product Officer będzie dbać o zapewnienie jak najlepszego doświadczenia w pracy z platformą dla biznesu Synerise AI Growth Cloud.
Synerise z nagrodami na Microsoft Inspire i perspektywą dalszego wzrostu

temu

Statuetka Partnera Roku Microsoft na Polskę oraz wyróżnienie w globalnej kategorii retail dotarły do warszawskiego biura Synerise. Podczas Microsoft Inspire, największej konferencji dla Partnerów firmy z Redmond, odebrali je przedstawiciele spółki. Wzięli także udział w szeregu spotkań, m.in. z CEO Microsoft Satyą Nadellą oraz warsztatach strategicznych z Partnerami Microsoft z całego świata. Sukces na Inspire otwiera przed spółką nowe szanse rozwoju na rynkach międzynarodowych.
Synerise i Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu wykształcą doktorów ds. sztucznej inteligencji

temu

Firma technologiczna Synerise i Wydział Informatyki i Gospodarki Elektronicznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu ogłosiły nabór na studia doktoranckie Data Science in Business and Administration. To jedyny taki kierunek w kraju, a jego absolwenci dołączą do elity polskich praktyków rozwiązań opartych na sztucznej inteligencji.
Magdalena Jończak: z Deloitte do Synerise

temu

Magdalena Jończak objęła stanowisko Executive Vice President & Chief Value Officera w spółce technologicznej Synerise, dostarczającej rozwiązania biznesowe oparte na sztucznej inteligencji. Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie doradztwa strategicznego i budowania rozwiązań wspierających rentowny rozwój biznesu wykorzysta do wdrożenia długoterminowej strategii wzrostu i pozycjonowania spółki na arenie międzynarodowej.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.