Arkadiusz Seredyn, dyrektor ds. cyfrowej transformacji Orange, dołącza do Synerise

Arkadiusz Seredyn, dyrektor ds. cyfrowej transformacji Orange, dołącza do Synerise

Opublikowany

Arkadiusz Seredyn objął stanowisko Executive Vice President & Chief Commercial Officer w Synerise S.A., spółce dostarczającej innowacyjne rozwiązania biznesowe oparte na sztucznej inteligencji. Będzie odpowiedzialny za kształtowanie komercyjnych kierunków rozwoju firmy.

Arkadiusz Seredyn będzie odpowiadać za wzrost globalnych udziałów Synerise poprzez kreowanie i nadzorowanie komercyjnej strategii firmy, w tym m.in. zapewnienie jak najlepszego, całościowego doświadczenia klientów oraz partnerów biznesowych w relacji z Synerise. Długoterminowe cele spółki chce osiągnąć m.in. przez:
  • wdrażanie innowacyjnych rozwiązań u klientów, które wspomogą ich cyfrową transformację, 
  • tworzenie nowoczesnych modeli partnerskich,
  • stosowanie najlepszych praktyk w obszarze rozwoju produktu, sprzedaży, marketingu,
  • efektywne i efektowne wdrożenia produktów Synerise.
Arkadiusz Seredyn przez ostatnie trzy lata był odpowiedzialny za komercyjną digitalizację Orange, gdzie poza strategicznymi projektami transformacyjnymi odpowiadał za obszary, takie jak e-commerce, analitykę i zarządzanie kampaniami oraz omnichannel. Wdrożył i zarządzał nowym obszarem Innowacje Digital, a także był mentorem w programie Orange FAB.
Wcześniej, jako Dyrektor Wykonawczy SAS, Arkadiusz Seredyn był odpowiedzialny za innowacje, strategiczne projekty i partnerstwa m.in. z MC Kinsey czy Accenture. Jednocześnie zarządzał sprzedażą oraz consultingiem największego w regionie EMEA obszaru Communication, Media & Energy, wdrażając rozwiązania z zakresu Enterprise Marketing Management oraz Multichannel Campaign Management, w tym dedykowane rozwiązania branżowe oraz analityczne dla wiodących marek na świecie.

Jesteśmy bardzo podekscytowani dołączeniem Arkadiusza i doświadczeniem, które wniesie do Synerise. Jego wiedza na temat cyfrowego krajobrazu pomoże nam przenieść się na kolejny etap międzynarodowej ekspansji i pozwoli akcelerować nasz rozwój. Arkadiusz stanowi wartościowe uzupełnienie naszego zespołu liderów, a jego transfer to kolejny ważny punkt na drodze do zbudowania jednej z największych marek na rynku AI.

powiedział Jarosław Królewski, CEO Synerise

Jeszcze w tym półroczu uruchomimy ponad 20 nowych subproduktów, które ugruntują naszą pozycje na rynku. Zamierzamy skalować Synerise przez intelekt, dlatego tak ważne dla nas są rozwiązania, które wprowadzają unikalną wartość dodaną. Jesteśmy i pozostaniemy spółką technologiczną z silnym IP i strategią długoterminową.

dodał Jarosław Królewski, CEO Synerise

Synerise już teraz zajmuje doskonałą pozycję na rynku, a dotychczasowy wzrost nie jest zaskakujący, biorąc pod uwagę wyjątkową jakość produktu. Jest to doskonały moment, aby dołączyć i zastosować swoje doświadczenie w transformacji cyfrowej i uwolnić potencjał w nowym obszarze.

powiedział Arkadiusz Seredyn, Executive Vice President & Chief Commercial Officer Synerise

Synerise to platforma wykorzystująca dane i sztuczną inteligencję, aby pomóc markom lepiej reagować na potrzeby swoich klientów. Narzędzia, które oferuje, obejmują m.in. automatyzację, business intelligence i personalizację komunikacji, a także zarządzanie polityką cenową w czasie rzeczywistym, niezależnie od skali prowadzonej działalności.
Synerise intensywnie inwestuje we własność intelektualną, rozwój zespołu AI oraz najnowsze technologie. Niedawno firma została wybrana przez EY do udziału w programie Accelerating Entrepreneurs 2018 dla 30 światowych firm technologicznych o największym potencjale wzrostu.

Więcej informacji o Synerise

Synerise AI Growth Cloud zapewnia unikalne możliwości i korzyści dla firm. Wykorzystując dane pochodzące z wielu źródeł, Synerise tworzy segmentację klientów w czasie rzeczywistym. Umożliwia to firmom błyskawiczne tworzenie dedykowanych komunikatów marketingowych dla nowych i powracających klientów.

Nasze autorskie algorytmy uczenia maszynowego umożliwiają dostarczanie dynamicznej treści, która jest dostosowana do poszczególnych osób na podstawie ich interakcji z marką w wielu kanałach komunikacji. Nawet najmniejsze fragmenty danych pomagają uzyskać pełniejszy obraz potrzeb klienta i pozwalają na bardziej precyzyjne kierowanie przekazu.

Dane zbierane przez Synerise są szybko przetwarzane, aby rekomendować wysoce skuteczne sposoby docierania do klientów i zwiększania poziomu konwersji. Dajemy firmom:

- rekomendacje dotyczące produktu oparte na preferencjach zakupowych klientów,
- systemy Business Intelligence, które podpowiadają nowe strategie produktowe,
- spersonalizowane powiadomienia push, e-mail i SMS,
- segmentację, która jest na bieżąco aktualizowana o dane klientów, pochodzące ze źródeł online i offline (omnichannel). 

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

arkadiusz_seredyn.png

grafika | 7,03 MB

Pobierz
2018-05-08_Arkadiusz_Seredyn_z_Orange_do_Synerise.docx

docx | 36,9 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Magdalena Jończak: z Deloitte do Synerise

temu

Magdalena Jończak objęła stanowisko Executive Vice President & Chief Value Officera w spółce technologicznej Synerise, dostarczającej rozwiązania biznesowe oparte na sztucznej inteligencji. Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie doradztwa strategicznego i budowania rozwiązań wspierających rentowny rozwój biznesu wykorzysta do wdrożenia długoterminowej strategii wzrostu i pozycjonowania spółki na arenie międzynarodowej.
Synerise Partnerem Roku Microsoft w Polsce

temu

Firma Synerise zwyciężyła w konkursie Microsoft na Partnera Roku w Polsce. Spółka znalazła się także w międzynarodowym gronie finalistów w kategorii rozwiązań dla branży retail. Nagrody wręczone zostaną w lipcu podczas konferencji Microsoft Inspire w Las Vegas.
Wiceprezes Oracle dołącza do Synerise

temu

Janusz Naklicki, dotychczas Vice President Technology Sales w Oracle, dołączył do Synerise, technologicznej spółki tworzącej innowacyjne rozwiązania oparte o sztuczną inteligencję. Jako Chief Strategy Officer będzie odpowiedzialny za przyspieszenie globalnej ekspansji Synerise.
Magdalena Jonczak: from Deloitte to Synerise

temu

Magdalena Jonczak has taken the position of Executive Vice President & Chief Value Officer with the technological company Synerise, providing business solutions based on Artificial Intelligence. Her extensive experience in the field of strategic consulting and building solutions supporting profitable business development will be used to implement the company's long-term growth strategy and positioning on the international arena.

Senior Digital Transformation Executive Joins Synerise

Arkadiusz Seredyn, formerly Executive of Digital at Orange, has joined Synerise, a technology company providing Next Generation Growth Cloud based on an Artificial Intelligence. As the Executive Vice President & Chief Commercial Officer, Mr. Seredyn will be responsible for commercial strategy and developing paths to drive business growth and  market share.