Wiceprezes Oracle dołącza do Synerise

Witamy na pokładzie!

Wiceprezes Oracle dołącza do Synerise

Janusz Naklicki, dotychczas Vice President Technology Sales w Oracle, dołączył do Synerise, technologicznej spółki tworzącej innowacyjne rozwiązania oparte o sztuczną inteligencję. Jako Chief Strategy Officer będzie odpowiedzialny za przyspieszenie globalnej ekspansji Synerise.

Janusz Naklicki objął stanowisko Chief Strategy Officera w Synerise. Do jego obowiązków należeć będzie pozyskanie nowych klientów na kluczowych rynkach docelowych oraz rozwój międzynarodowej sieci partnerskiej. Przez ostatnich 17 lat Naklicki pracował w Oracle, gdzie był m.in. odpowiedzialny za zarządzanie zespołami sprzedaży w 50 krajach. Wcześniej współtworzył sukces rynkowy drukarek i komputerów osobistych HP, był także związany z Sun Microsystems, gdzie kierował m.in. działem marketingu oraz kanałem dystrybucji polskiego oddziału.
Janusz Naklicki ukończył informatykę na Uniwersytecie Warszawskim. Jako stypendysta Komisji Fulbrighta zdobył certyfikat MBA w Carlson School of Management przy amerykańskim Uniwersytecie Minnesoty. Ukończył także kursy menedżerskie dotyczące negocjacji i procesów decyzyjnych na Harvardzie i Wharton.

Globalna ekspansja Synerise nabiera tempa, a transfer Janusza Naklickiego to dopiero początek. W najbliższych miesiącach zamierzamy jeszcze nie raz zaskoczyć rynek przejęciami o podobnej skali. Janusz to niezwykle doświadczony lider, którego wiedza i zdolności pomogą nam w dalszym rozwoju na światowych rynkach i zyskaniu dojrzałości charakterystycznej dla dużego biznesu. W ciągu najbliższych dwóch lat chcemy stać się jedną z największych firm w sektorach sztucznej inteligencji i Martechu.

Jarosław Królewski, CEO, Synerise

Synerise dostarcza dojrzałe, niezwykle zaawansowane technologicznie produkty, pozwalające firmom prowadzić kompleksowe działania marketingowo-sprzedażowe za pośrednictwem chmury, by osiągać wzrost w sposób szybki, bezpieczny, zwinny i efektywny. To obecnie najlepsza dostępna na rynku platforma marketingowa oparta na sztucznej inteligencji. Niezwykle się cieszę, że dołączam do Synerise i będę mógł wesprzeć swoim doświadczeniem międzynarodową ekspansję tej dynamicznie rozwijającej się firmy.

Janusz Naklicki, Chief Strategy Officer, Synerise

Synerise wykorzystuje autorskie rozwiązania przetwarzania danych i metody sztucznej inteligencji, aby pomóc markom lepiej odpowiadać na potrzeby ich klientów.  Rozwiązanie zawiera szereg narzędzi do automatyzacji i personalizacji komunikacji, oraz m.in. zarządzania ceną, które pozwalają firmom budować relacje ze swoimi klientami w czasie rzeczywistym i w nieograniczonej skali.
Z Synerise zyskują obie strony: klient końcowy wreszcie otrzymuje wyłącznie interesujące go informacje, a marki zwiększają zaangażowanie i liczbę transakcji. Spółka bardzo ofensywnie inwestuje w twarde IP/własność intelektualną, na co dzień rywalizując z największymi firmami branży technologicznej w zakresie Big Data i AI. Buduje chmurę marketingową nowej generacji, którą w krótkim czasie chce zacząć oferować globalnie. Niedawno Synerise zostało wybrane przez EY do udziału w programie Accelerating Entrepreneurs 2018 dla najszybciej rozwijających się firm na świecie.
Załączniki

Pobierz wszystkie

janusz_naklicki_synerise.jpg

grafika | 3,75 MB

Pobierz
PL 2018-03-11_Wiceprezes Oracle dołącza do Synerise.pdf

pdf | 64,4 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Magdalena Jończak: z Deloitte do Synerise

temu

Magdalena Jończak objęła stanowisko Executive Vice President & Chief Value Officera w spółce technologicznej Synerise, dostarczającej rozwiązania biznesowe oparte na sztucznej inteligencji. Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie doradztwa strategicznego i budowania rozwiązań wspierających rentowny rozwój biznesu wykorzysta do wdrożenia długoterminowej strategii wzrostu i pozycjonowania spółki na arenie międzynarodowej.
Magdalena Jonczak: from Deloitte to Synerise

temu

Magdalena Jonczak has taken the position of Executive Vice President & Chief Value Officer with the technological company Synerise, providing business solutions based on Artificial Intelligence. Her extensive experience in the field of strategic consulting and building solutions supporting profitable business development will be used to implement the company's long-term growth strategy and positioning on the international arena.
Senior Oracle Executive Joins Synerise

temu

Janusz Naklicki, formerly VP of Technology Sales at Oracle, has joined Synerise, a technology company providing marketing solutions based on Artificial Intelligence. As the Chief Strategy Officer, Mr. Naklicki will oversee the expansion of Synerise on the international market.
Marcin Zaremba Chief Product Officerem w Synerise

temu

Spółka technologiczna Synerise wzmacnia kompetencje w obszarach tworzenia i rozwijania produktu oraz UX/UI. Do zespołu dołączył Marcin Zaremba, dotychczas odpowiedzialny m.in. za zarządzanie rozwojem aplikacji iTaxi oraz PizzaPortal.pl. Jako Chief Product Officer będzie dbać o zapewnienie jak najlepszego doświadczenia w pracy z platformą dla biznesu Synerise AI Growth Cloud.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.